وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

به سادگي روت کنيد!


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳


اخبار تکنولوژی

معرفی یک نرم افزار کاربردی برای روت کردن گوشی

اين برنامه که Kingo نام دارد براي روت کردن گوشي‌هاي اندرويد ساخته شده و در محيط ويندوز هم قابل اجراست.

توسط اين نرم‌افزار تنها با فشردن يک کليک مي‌توانيد تمامي فرآيندهاي روت را انجام دهيد. بقيه کارها به صورت خودکار انجام خواهد شد و نيازي به داشتن تخصـص کافي در حوزه نرم‌افزار وجـود ندارد. اين نرم‌افزار رايگان است و در آزمايش‌هاي گذرانده شده با موفقيت بيرون آمده و کار با آن بسيار جذاب است.

ابتدا مطمئن شويد که در هنگام نصب نرم افزار رايانه شما هيچ مشکلي نداشته باشد.

در مورد استفاده از آن هم بايد گفت که در مرحله اول بايد آن را دانلود و نصب کنيد و پس از نصب کابل دستگاه خود را از طريق رايانه به درگاه USB متصل کنيد و سپس گزينه USB را براي گوشي خود فعال کنيد که اگر دستگاه شما از آندرويد 4.0 يا 4.1 بهره مي‌برد مي‌توان با رفتن به تنظيمات Setting و انتخاب گزينه Option Development و سپس فعال کردن گزينه USB debugging آن را براي روت کردن آماده کنيد.

در سيستم‌عامل‌هاي آندرويد نسخه 4.3 و نسخه‌هاي بعدي آن و بعضي از نسخه‌هاي 4.2 با رفتن به تنظيمات Setting و اسکرول کردن به سمت پايين در قسمت About مي‌توان به آن دسترسي پيدا کرد که با پيام You Are Now A Developer مواجه خواهيد شد.

در مرحله سوم نرم‌افزار روت را در رايانه خود اجرا کنيد و پس از آن از طريق USB عمليات همگام سازي را انجام دهيد تا نام دستگاه شما روي نرم افزار ظاهر شود.

بعد از گـذر از اين مرحلـه صفحـه‌اي بـراي شما باز مي‌شود که روي آن دکمـه‌اي با نـام Root قرار گرفته است. روي اين دکمه کليک کنيد و سپس مدت زمانـي در حـدود دو دقيقه منتظر بمانيد تا دستگاه شما روت شده و پس از آن دستگاه راه‌اندازي مجدد شود.

در نهايت اگر از روت کردن پشيمان شديد، در اين نرم افزار براي شما گزينه‌اي با عنوان RemoveRoot هم قرار داده شده است تا از روت کردن گوشي خود صرف نظر کنيد.

در صورت تمايل براي دانلود اين نرم‌افزار کاربردي مي‌توانيد به سايت اصلي شرکت آن به نشاني زير مراجعه کنيد:

http://goo.gl/S1uLRn

منبع:بایتنام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی